Akademia Piłkarska Reissa prowadzi nabory w Nowym Tomyślu

Wrześniowe nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa – dołącz do naszej drużyny i odbierz piłkę na start!

Zaufało nam już ponad 7000 tysięcy zawodników. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zawodnika i zaangażowaniu profesjonalnej kadry trenerskiej, które są znakami rozpoznawczymi Akademii Piłkarskiej Reissa.

Obecnie prowadzimy nabory dla następujących grup wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Każdy uczestnik, który zdecyduje się przyłączyć się do naszej drużyny we wrześniu otrzyma w prezencie piłkę z oficjalnej kolekcji klubu. Dwa próbne treningi w Nowym Tomyślu są zupełnie darmowe.

Wstąpienie do zespołu grającego pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa jest gwarantem bezpieczeństwa z uwagi na zawarte w abonamencie ubezpieczenie. Zawodnicy mają ponadto możliwość trenowania na najlepszych obiektach z wykorzystaniem w pełni specjalistycznego, atestowanego sprzętu, skorzystania z porad dietetyka klinicznego stale współpracującego z naszym klubem, a także są pod stałą opieką klubowego fizjoterapeuty.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł realizować swoją piłkarską pasję – nie zwlekaj. Więcej informacji na stronie www.akademiareissa.pl/nowy-tomysl/treningi lub pod numerem telefonu koordynatora lokalizacji w Nowym Tomyślu  661 448 186
Postaw na profesjonalny start!

Informacja prasowa Akademii Piłkarskiej Reissa

Wybrane dla Ciebie

Darmowa aplikacja Nowiny Lokalne na androida. Aktualne informacje i komentarze na Twoim smartfonie.NOWINY LOKALNE