Apel Krzysztofa

Krzysztof Stachowiak z Nowego Tomyśla apeluje o pomoc. Poszukuje wolontariusza, który pojedzie z nim na turnusy rehabilitacyjne.

Oto treść apelu:

Nazywam się Krzysztof Stachowiak i jestem młodym mężczyzną mieszkającym w Nowym Tomyślu.

Jestem znany wielu osobom w mieście, gdyż często poruszam się moim charakterystycznym akumulatorowym pojazdem.

Choć jestem osobą niepełnosprawną jestem radosny i kontaktowy, dlatego mam wielu znajomych i przyjaciół.

Jestem towarzyski, mam duże poczucie humoru i bardzo lubię ciekawe rozmowy.

Na co dzień spędzam czas w Nowotomyskim Środowiskowym Domu Samopomocy, a w czasie wolnym lubię podróże i spotkania z ludźmi oraz dobry film.

Aktualnie poszukuję sprawnej młodej osoby – najlepiej z Nowego Tomyśla lub okolic, która na zasadzie wolontariatu chciałaby towarzyszyć mi w turnusach rehabilitacyjnych, które odbędą się w 2014 roku – prawdopodobne dwa lub trzy turnusy w ciągu roku.

Turnus rehabilitacyjny trwać będzie przez 2 tygodnie, a opieka wolontariusza obejmuje pomoc całodobową, przy czym mimo schorzenia jestem osobą możliwie samodzielną.

Udział w turnusie zakłada wspólne mieszkanie w jednym pokoju podopiecznego i wolontariusza. Ze swojej strony postaram się zapewnić finansowy udział w turnusie również dla opiekuna. Pomocy potrzebuję podczas ubierania się oraz utrzymywania higieny osobistej oraz załatwiania potrzeb fizjologicznych.

W razie pytań lub potrzeby szczegółowych informacji proszę o kontakt pod numerem tel 608080686 tylko przez sms lub na adres e-mail [email protected] albo na Gadu-Gadu 9680242.

Krzysztof Stachowiak

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x