JAN KLIMKO – debata o bezpieczeństwie

W środę 12 listopada br. o godz. 19.00 w jednej z nowotomyskich restauracji odbyła się debata społeczna zorganizowana przez komitet wyborczy wyborców „SAMORZĄDNI”. W spotkaniu tym uczestniczyli kandydaci komitetu do władz miejskich, powiatowych oraz kandydat komitetu na burmistrza Nowego Tomyśla Jan Klimko.

Głównym tematem debaty było bezpieczeństwo w mieście i gminie. Omówiono działania policji oraz straży miejskiej. Jednak nie był to jedyny temat rozmów. Dużo czasu poświęcono młodzieży i wydarzeniom kulturalnym (Działania NOK-u, koncerty, Jarmark Chmielo – Wikliniarski). Uczestnicy spotkania zainteresowani byli również funkcjonowaniem placówek oświatowych podległych burmistrzowi, przede wszystkim gimnazjum w Nowym Tomyślu.

Jan Klimko pytany był również o to, dlaczego nie uczestniczył w spotkaniach organizowanych, przez NFNT i debacie w Telewizji kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej. W odpowiedzi kandydat tłumaczył się brakiem czasu, dużą ilością pracy zawodowej oraz związanej z komitetem wyborczym, którego jest pełnomocnikiem.

Zdjęcie z sesji Rady Miejskiej

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Ksiądz
Ksiądz
5 lat temu

Pan Klimko i jego kompani (Pan Skrzypczak) nie szanują własności innych. Przykręcają na zardzewiale wkręty bez pytania o zgodę swoje banery wyborcze. Przykład Jastrzębsko Stare drogowskaz należący do lasów państwowych. Wątpie żeby gospodarz wyraził na to zgodę. Obok jest płot kościoła o którego radny tak dba 🙂 tam mógł powiesić.

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x