Młodzi siatkarze MKS Kangur Nowy Tomyśl wrócili z obozu sportowego w Kołobrzegu

Młodzi siatkarze MKS Kangur Nowy Tomyśl przebywali na klubowym obozie sportowym w Kołobrzegu.

Letni obóz sportowy siatkarzy MKS Kangur Nowy Tomyśl już za nami. Wzorem poprzednich lat, w drugiej połowie sierpnia gościliśmy w Kołobrzegu na terenie  MOSIR Milenium. Ośrodek ten, staje się naszą stałą bazą treningową. Już ponad 20 razy byliśmy gośćmi tego kompleksu sportowego.

Tym razem, uczestnikami zgrupowania była ponad dwudziestoosobowa grupa  najmłodszych siatkarzy „Kangura”. Rocznik 2004/2005 przygotowywał się do rozgrywek ligowych WZPS młodzików. Jeszcze młodsi rozwijali umiejętności siatkarskie, aby z powodzeniem rywalizować w nadchodzących turniejach minisiatkówki.

Podczas zgrupowania, czas spędziliśmy na treningach siatkarskich, kąpieli w wyjątkowo ciepłym Bałtyku, codziennej odnowie biologicznej na terenie Aquaparku Milenium. Był również czas na kino, spacery, turniej piłki plażowej, wspólne zabawy i quiz. Tradycyjnie, mieliśmy zapewnione bardzo dobre warunki noclegowe oraz fantastyczne wyżywienie.

Organizacja oraz przeprowadzenie tego obozu sportowego była możliwa dzięki dotacji Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Tomyśl w ramach programu wspierania sportu. Część kosztów została również pokryta dzięki dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach ogólnopolskiego „ Programu Klub”

Już niebawem, młodzicy rozpoczną sezon ligowy udziałem w Memoriale Jerzego Mleczaka ( Nowy Tomyśl 23.09.2018). W następnym tygodniu ruszają rozgrywki Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej.

MKS Kangur Nowy Tomyśl.

 

Wybrane dla Ciebie

Darmowa aplikacja Nowiny Lokalne na androida. Aktualne informacje i komentarze na Twoim smartfonie.NOWINY LOKALNE