NOK Nowy Tomyśl: Wystawa “Magia świąt Bożego Narodzenia”

Pracownia plastyczna Nowotomyskiego Ośrodka Kultury nieprzerwanie od 21 lat przygotowuje wystawę z serii “Zaproszenie do stołu”. W tym roku otwarcie wystawy miało miejsce wcześniej, bo już 18 listopada. W holu ośrodka, ustawiono stoły przybrane w świąteczny wystrój, a mottem wystawy jest “Magia Świąt Bożego Narodzenia.”  W niezwykle ruchliwym dla ludzi okresie, plastyczki Maria Gawron i Elwira Wolna znalazły czas i dostarczyły wszystkim niesamowitych natchnień już teraz – ponad miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia, tak aby każdy miał czas odwzorowania i przekazywania pomysłów na piękne ozdoby do swoich domów.

Dekoracja stołu na Boże Narodzenie w tym roku jest przygotowana w kolorach białym, srebrnym, fioletowym, wrzosu i kolorów ziemi. Na stołach znajdują się wprowadzające w nastrój świece, owoce, imbir, świerk, mech, gałązki wierzby, wstążki i bombki i koraliki klasyczne.

[imagebrowser id=8]

Wszystko starannie wyselekcjonowane i zebrane daje bardzo ładny efekt. Doceniamy zatem  kreatywność, oryginalność i wkład pracy plastyczek.

Otwarciu wystawy towarzyszył koncert prowadzonego przez Panią Aleksandrę Walczak zespołu Niespodzianka, który pracuje w Nowotomyskim Ośrodku Kultury od 10 lat. W tym okresie zmieniali się członkowie zespołu, zmieniał się repertuar, ale nie zmienia się doskonałe przygotowanie i brzmienie zespołu. Także tym razem umilał czas gościom, w tym dużej grupie przyjaciół z Klubu Kobiet Aktywnych, działających w Gminnym Ośrodku Kultury w Rokietnicy.

Wystawę można zwiedzać do 7 grudnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Jesteście Państwo bardzo mile widziani! To prawdziwa uczta dla oka.

Foto: Maciej Kasprzak

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x