Pierwszy start zawodniczki “Budowlanych” w seniorskich Mistrzostwach Świata

W piątek (25.10.2013) o godzinie 12.00 rozpoczną się zmagania sztangistek w kategorii wagowej 75 grupy B, co oznacza, że wystartuje zawodniczka LKS “Budowlani” Nowy Tomyśl – Patrycja Piechowiak. Budowlani zorganizowali wyjazd kilkudziesięciu osób, przede wszystkim dzieci i młodzieży, które już w czwartek zawitają we Wrocławiu. W piątkowe południe będą zwarci i gotowi do entuzjastycznego kibicowania Patrycji.

– Do tej pory w transmisjach internetowych na widowni widać było przede wszystkim kibiców Ukrainy i Korei, ale wiemy, że już w czwartek wieczorem to się zdecydowanie zmieni – powiedział trener klubu, Marcin Lampe. Jedziemy silną ekipą, a wiem, że z innych klubów na najważniejsze starty Polaków też organizują wycieczki. Więc mam nadzieję, ze do niedzieli będziemy królować na trybunach wrocławskiej Hali Ludowej.

To będzie pierwszy start zawodniczki “Budowlanych” w seniorskich Mistrzostwach Świata – tym bardziej miłe, że startuje przed polską a przede wszystkim nowotomyska publicznością. Powodzenia Patrycja!

Transmisja internetowa media-sport.tv

Fot., tekst: Budowlani Nowy Tomyśl

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x