Spotkanie podróżnicze TWR w Lwówku

W sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury we Lwówku 10 kwietnia 2013r o godz. 9:50 członkowie grupy rowerowej TWR     ( TAK WOLĘ ROWER) opowiedzieli zebranym o swoich przygodach związanych z podróża]ą rowerem przez Polskę. W spotkaniu wzięło udział ok. 50 osób – młodzieży ze szkoły podstawowej.

Podróżnicy wjechali na salę widowiskową MGOK rowerami i w zaprezentowali zebranym sprzęt i ekwipunek, który jest im niezbędny podczas wypraw.

[imagebrowser id=70]

Rowerzyści Norbert Bryłka i Szymon Kańdulski opowiadali o tym, jak przemierzyli trasę od Bałtyku aż po Bieszczady. Uczniowie z dużym zainteresowaniem przyjęli podróżników, ich ciekawe relacje,wspomnienia, opowieści o zmaganiach z naturą, różnymi trudnościami, jak i o odruchach ludzkiej dobroci , z jakimi sie spotkali. Młodzież miała okazję podziwiać wiele pięknych zdjęć dokumentujących wyprawę.

Nasi goście udowodnili młodym odbiorcom, że jeżeli ktoś bardzo chce, to niezależnie od wieku i kondycji może zacząć podróżować na rowerze i doświadczyć podobnych przeżyć.

Po prezentacji przedstawiciele grupy TWR zaprosili uczniów do udziału w otwartym rajdzie rowerowym na powitanie Wiosny, który odbędzie się 27 kwietnia 2013r.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x