Targi w Trzciance, kiełbasa, popcorn i papież

Tegoroczne Targi Ogrodniczo –Działkowe w Trzciance, jak co roku przyciągnęły wielu miłośników kwiatów, ziół, rozsad, dobrej zabawy, lokalnych wykonawców, oraz sympatyków ogólnokrajowych gwiazd. Nie brakowało również entuzjastów piknikowego jedzenia, którzy z chęcią i apetytem zajadali się szaszłykami, grillowaną kiełbasą, popcornem czy goframi z bitą śmietaną i kolorowymi owocowymi dodatkami.

Nowością były nie tylko nowe odmiany roślin, wśród stoisk z popcornem, cukrową watą, kapeluszami i balonami można było nabyć gipsowe popiersie papieża świętego Jana Pawła II.

Impreza rozkręcała się z godziny na godzinę, wszystkie osoby, które postanowiły spędzić niedzielne popołudnie w plenerze i tego dnia przyjechały do Trzcianki mogły podziwiać wyjątkowo utalentowanych wykonawców. Sporą widownie zgromadziły występy taneczne dzieci i młodzieży oraz Zespołu Pieśni i Tańca Polanie z Trzcianki.

Od godziny 16.00 na trzcianeckiej scenie zagościła muzyka, znane i lubiane przeboje w wykonaniu Our Dreams z Bolewic czy Agnieszki Kałek ze Zgierzynki, kolejny pokaz tańca w wykonaniu zespołu działającego w Nowotomyskim Ośrodku Kultury i znów olbrzymia dawka muzyki, zespołu z Gminnego Ośrodka Kultury w Kuślinie DAMBEJK, no i na zakończenie Gwiazda Wieczoru, znany, lubiany LIBER, jednak artysta nie wystąpił sam, razem z nim na scenie wystąpiła, dobrze znana publiczności, nowotomyska wokalistka, o hipnotyzującym głosie, czyli Marta Zaremba.

Nad całością wydarzeń artystycznych na scenie i nad tym by wszyscy bawili się dobrze czuwała Beata Baran.

Otwarcie i występ zespołów z Opalenicy

Fot. SZa

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x